Spotkanie Ogólnopolskiej Kongregacji Duszpasterstwa Powołań

Super User. Opublikowano w Aktualności

   Na spotkaniu były obecne m.in. nasze Sióstry z trzech polskich Prowincji: s. M Eliza z Przemyśla s. M. Ewa z Krakowa i s. M. Ida z Warszawy. W tym roku powołaniowców z całej polski i nie tylko gościły warszawskie Bielany. Poniżej link do relacji z tego wydarzenia.

Wszystkich zachęcamy do nieustannej modlitwy o odwagę dla ludzi rozeznających powołanie.

https://ekai.pl/abp-wong-mlodziez-potrzebuje-radosnego-swiadectwa-wiary/ 

 Niech nie zabraknie

 radosnych głosicieli

 Dobrej Nowiny!!! :) 

 

Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci- Warszawa-Służew

Super User. Opublikowano w Aktualności

   "Wdzięczny Pielgrzym" to tytuł rekolekcji wielkopostnych (dla dzieci SP 46 w Warszawie), które nasze Siostry głosiły w parafii oo. Dominikanów na Służewie. Od poniedziałku do środy (6-8.03.2017r.) wraz ze św. Feliksem-przewodnikiem i patronem poznawaliśmy drogę, która ma swój cel, sens ale i przeszkody, które trzeba wiedzieć jak pokonywać.

   Ufamy, że czas rekolekcyjny wyda piękne owoce w życiu dzieci, ich nauczycieli i Sióstr prowadzących też :) . Dziękujemy wspólnocie oo. Dominikanów za życzliwość i modlitwę, którą nas otaczali.

   Więcej na https://www.facebook.com/felicjankiwarszawa

 

Ze śmierci do życia-świadectwo s.M.Idy

Super User. Opublikowano w Aktualności

Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania świadectwa s.M. Idy zarejestrowanego w kościele Braci Mniejszych Kapucynów w Warszawie. Poniższy link prowadzi przez stronę wydarzenia "Żniwo Wielkie", na które została zaproszona nasza Siostra. Śmierć i życie mocno wpisane są w istnienie i sens ziarna.  

https://zniwowielkie.wordpress.com/2017/02/24/ze-smierci-do-zycia/