ŚDM-ICE

 

Działalność MCE/ICE prowadzona była we współpracy z Komitetem Organizacyjnym ŚDM Kraków 2016 w terminie 18-31 lipca 2016r. (tydzień przed i podczas ŚDM) i obejmowało miasto Kraków w wyznaczonych do tego celu przestrzeniach publicznych.

ICE zgromadziło ok 1500 ewangelizatorów z ponad 30 krajów. Rozpoczęliśmy od pięknego czasu rekolekcji, które na podstawie listu św. Pawła do Galatów głosił ks. bp. Grzegorz Ryś. Następnie wyruszyliśmy w miasto, by nieść Jezusa przez rozmowę z ludźmi, modlitwę z nimi i za nich, przez głoszone świadectwa, śpiew, muzykę, taniec i wiele innych form(trzeba wiedzieć, ze ewangelizatorzy są bardzo kreatywni). Miasto było pełne radości, chrześcijańskiej młodości i świeżości, barwne pięknem wielu narodów, które spotkały się w imię Jezusa, by oddać Jemu chwałę.

Słowa Ojca Świętego Franciszka są dla nas dodatkową motywacją do życia w bliskości z Jezusem i dzielenia się Jego miłością.

Pięknie dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nas modlitwą i zapraszamy do odsłuchania konferencji rekolekcyjnych i innych materiałów przygotowanych przez radioprofeto.pl (konferencje są w zakładce-archiwum) i grupę Tymoteusz. Tutaj jest link do zdjęć